mažieji mokosi rūšiuoti-2017.resizedPavasario lygiadienis – Pasaulinė Žemės diena mus ragina konkrečiu darbu prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime ir privalome atlikti kiekvienas nors ir nedideliame areale – savo gyvenamojoje aplinkoje.
Mūsų mokykloje buvo iškelta Žemės vėliava, technologijų mokytoja metodininkė Jolita Ječienė kartu su mokiniais surengė parodėlę, skirtą Žemės dienai. Renginyje dalyvavo Pagramančio regioninio parko vyresnysis ekologas Tomas Kalašinskas. Jis mokiniams papasakojo apie gamtosaugos svarbą ir padėjo mokiniams iškelti savo pasigamintus inkilus. Patys mažiausieji priešmokyklinės grupės vaikučiai rinko šiukšles miestelio teritorijoje ir jas rūšiavo. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Šimkūnienė paruošė mokinius Žemę budinančiam šokiui. Vėliau visi ėjome į Pagramančio regioninio parko lankytojų centrą, pakeliui rinkdami šiukšles.
Lankytojų centre mus pasitiko Pagramančio regioninio parko direktorius Sigitas Mėlinavičius. Biologijos mokytoja Rima Lebrikienė surengė viktoriną, mokiniai žaidė įvairius žaidimus, buvo aptariamos mokinių atsiųstos nuotraukos.
Pagramančio regioninio parko lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė pavaišino saldumynais, apdovanojo mokinius atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Rima Lebrikienė,
Pagramančio pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja