Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro bendruomenė kūrybiškai ir atsakingai sutiko pavasario lygiadienį ir paminėjo Pasaulinę Žemės dieną.
Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Pasigamink Eko dovanų maišelį“ (Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre), VŠĮ „Žaliojo taško” organizuotoje kūrybinėse dirbtuvėse „Gamtai draugiškas oliziukas iš antrinių, namuose randamų žaliavų“. Aktyvūs buvo lauko veiklose: „Apkabink medį, paimk šiukšlę“ , „Pastebėk ir užfiksuok pirmuosius pavasario ženklus“.
Visi su dideliu džiaugsmu ir pagarba piešė, kūrė, mokėsi rūšiuoti, saugoti gamtą, tausoti vandenį. Visa įstaigos bendruomenei siūloma prisijungti prie tvarumo akcijos „Saugome gamtą“. Visi kviečiami paaukoti švarius, be etikečių 0,5 litro talpos stiklainius, kurie bus perduoti Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ – maisto gamybos skyriams.
Gerų darbų per daug nebūna.

Lina Tautkienė,
Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro anglų k.- gamtos būrelio mokytoja