Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos „Musmiriukų“ grupėje vykdomas projektas „Kartu su šeima“. Šio projekto vienas iš tikslų, kad vaikai kuo daugiau laiko praleistų kartu su savo šeima. Didžiuojamės, kad mūsų Mokykla yra gamtosauginė ir labai noriai prisijungiame prie visų vykdomų projektų ir akcijų. Labai džiugiai nusiteikę grupės tėveliai sugužėjo į kūrybines dirbtuvėles „Darbščiosios rankelės“ kur gaminome žaisliukus ir žaidimus iš antrinių žaliavų. Kiek vaikams džiaugsmo buvo, kad jie galėjo kartu su tėveliais kūrti, klijuoti ir po to kartu pažaisti su pačių pagamintais žaisliukais. Keletas šeimų jau iš namų atnešė pagamintus nuostabius žaislus ir žaidimus. Besidarbuodami visi sutikome, kad pagrindinis šios veiklos šūkis: „BŪKIME SUPRATINGI IR PILIETIŠKI! PRADĖKIME KEISTI PASAULĮ NUO SAVO KIEMO, IR PASAULIS BUS ŠVARESNIS, GRAŽESNIS!“

Jūratė Kucinienė,
Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos
„Musmiriukų“ grupės auklėtoja metodinink