Kasmet paskutinę lapkričio savaitę vykstanti Europos atliekų mažinimo savaitė – visose Europos šalyse vienu metu vykstanti kampanija, kurios tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą tvaraus išteklių naudojimo ir atliekų tvarkymo klausimais. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas pakuočių atliekoms, o savaitės šūkis „Nesipakuok“.
Panevėžio gamtos mokykla lapkričio 20 dieną organizavo šiai temai skirtus mokymus – viktoriną „Pirkdamas mąstau – rūšiuodamas taupau“. Mokymuose dalyvavo Rožyno progimnazijos penktokai. Mokiniai buvo skatinami vengti vienkartinių pakuočių, rinktis atsakingiau supakuotas prekes, tinkamai jas rūšiuoti. Vėliau moksleiviai tikrino savo žinias viktorinoje, kurios metu sprendė įvairias užduotis susijusias su atliekomis bei antram gyvenimui prikėlė jau panaudotus popierinius maišelius.

Mokyklos inf.