Bundanti saulė sukvietė Tauragės miesto ikimokyklinių įstaigų vaikus paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Renginys vyko prie senojo Ąžuolo, esančio J. Viktoro Kalvano parke. Vaikučius pasitiko kūrybiški vabaliukai, gėlės, kurie kvietė mažuosius susikibti už rankų ir simboliškai apkabinti žemę.
Lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ vaikai dainavo daineles bendraamžiams iš kitų darželių, kvietė juos kartu šokti ir dainuoti. Vaikų rankelių dėka ant grindinio suspindo gėlės, nupiešti vabaliukai. Mažieji kūrybiškai praleido laiką. Kiekvienos grupės vaikai apkabino pasirinktą medį ir palinkėjo jam augti tvirtam ir žaliuoti 100 metų.

Monika Altaravičienė,
Tauragės lopšelio – darželio “Ąžuoliukas”
priešmokyklinio ugdymo mokytoja