Vasario mėn. gamtos pamokų metu, Kauno Milikonių progimnazijos penktų klasių mokiniai sužinojo, kokios  maisto medžiagos svarbiausios mūsų organizmui, kokių medžiagų yra produktuose, išsiaiškino svarbiausius organus, kurie dalyvauja virškinant maistą, išmoko suprasti maisto produktų etikečių informaciją. Apklausos metu išsiaiškinome, kad vienas procentas mokinių nevartoja daržovių. Todėl organizavome sveikos mitybos skatinimo iniciatyvą ,,Daržoves valgyti sveika ir skanu‘‘.
Mokiniai dekoravo vaisių – daržovių lėkštę, siekdami sukurti patrauklią kompoziciją, skatinančią būtinai paragauti to kas yra lėkštėje. Juk kiekvienam iš mūsų didesnį apetitą kelia patraukliai atrodantis maistas. Be to, gražią vaisių kompoziciją galima patiekti ant švenčių stalo vietoje saldaus torto. Vasario 9 dieną vyko 5-tų klasių mokinių viktorina „Noriu augti sveikas!“.
Viktoriną organizavo biologijos mokytojos L. Razbadauskytė ir G. Zimnickienė, dalyvavo gausus būrys penktokų. Viktorinos metu mokiniai pasitikrino teorines žinias apie sveiką gyvenseną, maisto produktus, sveikos mitybos piramidę bei fizinį aktyvumą. Geriausiai sekėsi 5e klasės mokiniui Vyčiui Burokui. Sveikiname!

Biologijos mokytojos G. Zimnickienė ir L.Razbadauskytė
2021-02-17