Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai ir mokytojos 2024 m. sausio 18 dieną suskubo švęsti sporto šventę „Žiemos linksmybės“. Renginys buvo skirtas paminėti pasaulinę sniego dieną. Gamta mums padovanojo žiemišką, baltą, saulėtą rytą.
Žvaliai nusiteikę didesni ir mažesni darželio sportininkai, nešini rogutėmis, bei kitu sportiniu inventoriumi sugužėjo į kiemą. Šventės siurprizu tapo „tikras“ senis Besmegenis. Mažuosius sportininkus pakvietėme į linksmą ir nuotaikingą mankštą. Grojant nuotaikingai muzikai, mankštinosi visi maži ir dideli. Po mankštos vyko estafetės: sniego nešimas į dėžes, sniego gniūžčių mėtymas pro lankus, išbandėme jėgas virvės traukime. Vaikai statė sniego statinius, kuriuos vėliau spalvino įvairiomis spalvomis. Ugdytiniai džiaugėsi supiltu sniego kalneliu.
Tradicine tapusi žiemos sporto šventė ne tik stiprina ir grūdina mūsų ugdytinius, bet ir palieka malonius neišdildomus įspūdžius bei prisiminimus. Retai sulaukiame žiemiškų orų, sniego, retai galime pasidžiaugti žiemos malonumais, tad visiems ši šventė suteikė daug džiaugsmo, gerų emocijų ir šypsenų.
Dėkojame Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ mokytojoms Jūratei Miklajūnaitei, Almai Alunderienei, Rimai Budrytei, Ramintai Mockienei, logopedei Jūratei Bučienei už šventės organizavimą.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
metodininkė Alma Alunderienė