Panevėžio lopšelyje-darželyje „Gintarėlis’’ mokslo metų užbaigimo proga vyko sporto šventė „Mažieji futbolistai’’. Šventės dieną gražiai išpuoštose įstaigos lauko erdvėse vyko įvairios sportinės rungtynės. Pasibaigus rungtynėms, ugdytinių laukė siurprizas – susitikimas su Panevėžio miesto futbolo komanda ,,Ekranas“. Įstaigos direktorė K. Brinklienė pristatė atvykusius svečius. Futbolininkai parodė kaip išradingai, sumaniai, draugiškai ugdo motyvaciją sportuoti, leidžia atskleisti savo sportinius sugebėjimus, moko žaisti komandoje, laikytis taisyklių. Šventė vaikams buvo aktyvi, įdomi ir suteikė daug teigiamų emocijų.
Už šią šventę dėkojame organizatoriams: „Katinėlių“ ir „Ežiukų“ grupės ugdytinių tėčiui J. Pupkevičiui, direktorei K. Brinklienei ir ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei J. Paršonienei. Dalindamiesi gerąja patirtimi, norime paraginti ir kitas miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigas kviesti sportininkus į vaikų sporto šventes, nes jų dalyvavimas šventę praturtina, paįvairina ir daro vaikams įsimintinesnę.

Straipsnį parengė Panevėžio lopšelio-darželio „Gintarėlis’’
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Jūratė Paršonienė