Spalio 10 d. Jaunųjų daujotukų būrelio nariai, kartu su vadove Esmiralda Butrimaite, vykdant projektą „Noriu būti pavyzdys – gyvenu sveikai“ apsilankė Palangoje. Vaikai nuėjo daugiau nei 15000 žingsnių! Mūsų tikslas buvo parodyti, kad sveikai gyventi nėra taip ir sunku: tereikia geros nuotaikos, draugų, gero poilsio ir sveikos mitybos. Būrelio vadovė pasakojo apie tvarumą ir sveiką gyvenseną, apie tai, kad norint gyventi sveikai reiškia ne vien valgyti sveiką maistą ir sportuoti, bet ir turėti miego rėžimą, būti geros nuotaikos, mankštinti ne tik kūną, bet ir protą. Pasisekė, mat pasitaikė puiki rudens popietė, visus džiuginusi saule ir geru oru
Tos pačios spalio 10-osios saulėtą popietę, klasės valandėlės metu, puikiai nusiteikę mokinukai rinkosi į stadioną simboliniam bėgimui už Lietuvos ir Ukrainos vaikus. Sėkmingai startavęs 2014 m. Solidarumo bėgimas kasmet pritraukia šimtus mokyklų ir tūkstančius moksleivių. Iniciatyvą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.Labai džiugu, kad mūsų progimnazijos mokinukai aktyviai palaikė visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kvietimą ir gausiai dalyvavo 9-ajame Solidarumo bėgime. Mums šis bėgimas jau aštuntasis. Dėkojame organizatoriams už šią gražią iniciatyvą mūsų progimnazijoje.
Pasaulinei maisto dienai (spalio 14 d.) paminėti, progimnazijoje vyko integruotas dailės ir technologijų projektas – piešinių konkursas „Pasaulis, kuriame maisto užtenka visiems”.  Projektu siekta atkreipti vaikų dėmesį į ekologišką, tvarų, sveiką, kokybišką maistą bei maisto švaistymo problemą. Pasitelkę fantaziją, vaikai piešė piešinius, kaip atrodytų pasaulis, kuriame visi žmonės turi galimybę gauti sveiko maisto, nėra bado bei maisto švaistymo problemos.
Rūpinkimės pasauliu, kuriame gyvename!

Mokyklos inf.