Ruduo – tai metų laikas, kai gamta ne tik žėri įvairiausiomis spalvomis, bet ir dovanoja daržo ir sodo derlių. Gausybė rudens gėrybių buvo atvežta ir į Panevėžio gamtos mokyklą. Čia rugsėjo 21-22 dienomis vyko tradicinė ekologinė – edukacinė akcija „Rudens kraitelė“, skirta Gyvūnų gerovės metams paminėti.
Džiugu, kad sulaukėme rekordinio skaičiaus žmonių, norinčių dalintis gerumu. Gavome 69 paraiškas iš privačių asmenų bei ugdymo įstaigų. Buvo atvežta net 1773 kg. įvairiausių rudens gėrybių – 378 kg obuolių, 270 kg cukinijų, 257 kg morkų ir kito gyvūnams tinkamo maisto – moliūgų, bulvių grūdų, kruopų ir pan. Už gardžias dovanas mūsų gyvūnėliams dėkojame trims šeimoms, 22-iems darželiams, 19-ai mokyklų, 2-iems Vaikų dienos centrams iš Panevėžio miesto ir rajono bei kaimyninio Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centrui „Viltis”. Džiugu, kad geranoriškas iniciatyvas teikti paramą Gamtos mokyklos augintiniams palaiko tiek daug vaikų, tėvelių, darželių auklėtojų, mokytojų, būrelių vadovų ir kitų gerų žmonių. Visos padovanotos gamtinės gėrybės bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei, o sotūs gyvūnai džiugins Panevėžio gamtos mokyklos lankytojus.

Daiva Mulevičienė,
Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė