Tęsiant Žemės mėnesio veiklas, balandžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko protų mūšis ,,Žemė ir žmogus”, kurį organizavo geografijos mokytoja Laima Pyragienė ir fizikos mokytoja Rasa Šimaitienė bei 11 klasės mokiniai, pasirinkę geografijos dalyką.
Protų mūšį vedė 11 klasės mokinė Augustė Štandtaitė. 5-7 ir 8-II klasių mokinių komandos atsakinėjo į klausimus, susijusius su atliekų rūšiavimu, aplinkos tarša bei ištekliais. Daugiausia taškų surinkusioms komandoms buvo įteikti I, II, ir III laipsnio diplomai. Kitoms klasėms buvo įteiktos padėkos.
Baigiantis protų mūšiui mokiniai reflektavo, kad norėtų daugiau tokių veiklų: tik norėtų sunkesnių klausimų, plačiau pakomentuotų atsakymų ir galbūt didesnės dalyvių auditorijos. Jie pageidavo, kad toks renginys galėtų trukti ilgiau nei vieną pamoką.

Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojos
Laima Pyragienė ir Rasa Šimaitienė