12016 m. gegužės mėnesį Šiaulių raj. Kuršėnų Pavenčių mokykloje buvo graži bendruomenės šventė “Ant žalios pievelės” (nes buvo lauke ir ant pievelės). Jos metu pasidžiaugėme nuveiktais darbais, rezultatais, šokom, dainavom, vaišinomės sumuštinukais su daržovėmis ir vaisiais. Taip pat žiūrėjome filmuką “Žaliasis virusas“. O sodinant augalėlius gimė idėja organizuoti ir projektą “Žaliasis virusas”: tad šio projekto idėja užkrėtėme vieni kitus noru auginti augaliukus… Užsikrėtė visos pradinukų klasės, tėveliai, giminės, mokyklos administracija.
O susirinkę rudenį, spalio mėn., atlikome projekto refleksiją: aptarėme kaip sekėsi auginti savo augalus: vieni nupiešė, kiti nufotografavo, dar kiti vaišino. Projekto uždaviniai buvo įvykdyti. Planuojame tęsti projektą ir šiais mokslo metais: auginsime prieskoninius, dekoratyvinius ir vaistinius augalus.

Renata Glodenienė,
Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokytoja