Vasario 24 – kovo 6 dienomis, trijose Ukmergės lopšelio – darželio ,,Eglutė“ grupėse vyko labai įdomus projektas „Magiški kiaušiniai“. Projekto dėka vaikai galėjo išvysti mažą gamtos stebuklą – skylančius tikrus vištų kiaušinius ir iš jų išsiritančius viščiukus.
Atvežti kiaušiniai pirmomis dienomis buvo šildomi specialiame inkubatoriuje. Viščiukai iš kiaušinių pradėjo ristis jau antrąją dieną, o visi išsirito per tris dienas. Per dvi savaites viščiukai ūgtelėjo, apsiplunksnavo. Vaikai matė, kaip viščiukai išsirita, kokie gležnučiai jie būna pradžioje, kaip po pusvalandžio jau vaikšto, o kitą dieną lesa ir geria. Stebėtojų kaip auga viščiukai, netrūko. Kiekvieną dieną ir kitų grupių vaikučiai eidavo pasižiūrėti, kaip auga viščiukai. Drąsesni vaikai viščiukus glostė, ėmė į rankas, kiti tiesiog stebėjo.
Tai buvo nepakartojama edukacinė programa darželinukams.

Darželio inf.