2021 m. lapkričio 11 dieną dvi Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos komandos – „Ekologai VŽJ“ (6a klasės mokiniai) ir 5a klasės mokinių komanda „Galvočiai“ su mokytoja Rasa Žemaitiene dalyvavo nuotoliniame respublikiniame aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2021“, kurį organizavo  Vilniaus Žirmūnų gimnazija bei Vilniaus miesto savivaldybė.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais, siekiama perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, ypatingą reikšmę teikiant tinkamam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui. Nors konkursas vyko nuotoliniu būdu, tačiau netrūko nei azarto, nei emocijų. Prieš dalyvavimą konkurse komandos turėjo paruošti kūrybinį darbą, kuris pridėjo kelis taškus komandoms bei sukurti komandos prisistatymą.
Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos komandos „Galvočiai“ ir „Ekologai VŽJ‘‘ pirmą kartą sudalyvavo šiame respublikiniame aplinkosaugos konkurse. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Dėkojame organizatoriams, už mokinių pilietiškumo ugdymą, skatinimą rūpintis gamta, supažindinimą su aktualiomis aplinkosaugos problemomis, įdomių užduočių parengimą.

Rasa Žemaitienė,
„Gamtos ir žmogaus“ mokytoja