Nacionalinė „Žalioji odisėja“ – pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamas konkursas aplinkosaugine tematika 8 – 11 klasių moksleiviams. Šiame respublikiniame konkurse dalyvavo ir mūsų, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos komanda. Komandos kapitone išrinkta 8a klasės mokinė Kornelija Vaišnoraitė, ją sudarė Titas Kančys, Smiltė Jakubėnaitė, Simas Raguckas. Projekto vadovė ir koordinatorė – chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų mokytoja metodininkė Rasa Žemaitienė.
Pirmasis konkurso etapas – praktinė užduotis, kurios tikslas – identifikuoti mokyklos bendruomenėje arba miestelio (gyvenvietės) bendruomenėje egzistuojančią aplinkosauginę problemą bei pateikti projektą, siūlantį šios problemos sprendimo būdus. Pristatę praktinės užduoties parengtą projektą vertinimo komisijos nariams Prano Dovydaičio progimnazijos komanda pateko į pusfinalį. Atrinktų projektų veiklos bus įgyvendinamos iki lapkričio mėn.
„Žalioji odisėja“ ugdo moksleivių ekologinį sąmoningumą, augina tvarios ateities lyderius, o lyderio vardą moksleiviai pateisina siūlydami daug apimančius ir sisteminius klimato krizės iššūkių sprendimus.

Mokyklos inf.