Panevėžio lopšelis – darželis „Žvaigždutė“ pirmą kartą buvo apdovanota Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu. Taip pat šiuo sertifikatu ir Žaliąja vėliava buvo apdovanotos dar 6 švietimo įstaigos: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija, Panevėžio Beržų progimnazija Panevėžio gamtos mokykla Panevėžio „Ąžuolo” progimnazija Panevėžio „Saulėtekio” progimnazija, Panevėžio lopšelis – darželis „Draugystė“. Apdovanojimai vyko Panevėžio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“. Šventinis rytmetis prasidėjo trumpu vaikų pasirodymu. Personažu buvusi Kakė Makė (mokytoja Vitalija Janušonienė) linksmino svečius. „Drugelių“, „Saulutės“, „Nykštukų“ ir „Mėnulio“ grupės vaikučiai šoko, „Drugelių“ grupės vaikučiai pasisveikino gražiomis eilėmis, „Saulutės“ grupės vaikučiai pristatė įstaigos gamtosauginį kodeksą. Įstaigos direktorė Jurgita Ablėnė tarė pasisveikinimo žodį ir pakvietė Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorių Renaldą Rimavičių, kuris pasveikino visas Panevėžio gamtosaugines mokyklas įteigdamas sertifikatus ir vėliavas. Taip pat svečiuose buvo Panevėžio savivaldybės atstovai: Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Deividas Labanavičius ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Taučikienė.
Panevėžio lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė per metus įgyvendino 82 gamtosaugines veiklas. Taip pat buvo įgyvendinti 4 ilgalaikiai projektai: „Kelionės po visatą“ (mokytojos Edita Brazauskienė ir Vaida Čemerienė), „Pykšt ir pokšt eksperimentai“ (mokytojos Edita Brazauskienė ir Vaida Čemerienė), ,,Žalias gaublys“ (mokytoja Ingrida Kanapeckienė) ir „Mėgintuvėlio kelionė“ (mokytoja Lina Vaišvidienė).
Gamtosauginis ugdymas prasideda nuo mažų dienų ir tęsiasi visą gyvenimą. Vaikai visada ir visur vienaip ar kitaip bendrauja su gamta. Atskleisdami gamtos svarbą ir reikšmę vaikams, formuojame atsakingus piliečius, siekiančius išsaugoti gražią ir švarią aplinką. Lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė ir toliau įgyvendins gamtosaugines veiklas.

Panevėžio lopšelio – darželio „Žvaigždutė“  direktorė Jurgita Ablėnė
ir mokytoja Edita Brazauskienė