„Žilvitukų“ bendruomenė visą sausio mėnesį pasirūpino saugia ir sočia mūsų draugų žiema… Žinoma, tai tęsis ir likusią žiemos dalį!
Žiemą – smagu, gražu, bet tuo pačiu ir liūdna….sunku būna Lietuvoje žiemoti likusiems paukščiams. Jeigu skraiduoliai ir randa kiek ramesnę vietą pasislėpti nuo šalčio, tai susirasti lesalo jie gali tik žmonių dėka įrengtose lesyklėlėse.

Paukštelių globa žiemą – tai ne vien malonumas jaustis atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau pažinti patiems ir padėti pažinti vaikams mūsų krašte žiemoti pasiliekančius paukščius, mokyti juos gerumo, atsakingumo, vaizdžiai paaiškinti gamtoje vykstančius procesus.
Mažieji „žilvitukai“ kartu su mokytojomis, padėjėjomis, asistentėmis, namuose su savo tėveliais gamino lesyklėles, skanėstus, kuriuos pakabino ant medžių, kad paukščiai nebūtų alkani, tuo pačiu ir papuošė medelius. „Žilvitis“ žino, kad paukščiais reikia rūpintis kasdien, ir savo globotinių nepaliks alkanų!  Globokime sparnuočius.

Projekto įstaigoje organizatorė, gamtosaugos koordinatorė
 Lina Nomeikienė