Spalio 23 – ąją Panevėžio gamtos mokykloje vyko klimato kaitos mokymai ir viktorina „Stabdyti negalima delsti?“, kurių tikslas skatinti visuomenę atvirai kalbėti apie iššūkius ir galimybes švelninant klimato kaitą. Mokymuose vaikai aiškinosi, kuo klimatas skiriasi nuo oro, kas lemia klimatą. Aptarė, kas yra šiltnamio efektas, diskutavo kodėl  klimatas keičiasi ir kokios to pasekmės. Antroje dalyje mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurios metu tapo klimato gelbėtojais ir sprendė įvairias užduotis, susijusias su klimato kaitos problemomis.  Mokiniai noriai įsitraukė į diskusiją, buvo smalsūs ir aktyvūs viktorinoje.
Taip pat visą savaitę Gamtos mokyklos mokytojai  vedė užsiėmimus mokiniams „Tavo 15 žingsnių klimato kaitai mažinti”. Mokiniai atliko ekologinio sąmoningumo testus ir diskutavo, kokiais būdais kiekvienas galėtų dar labiau prisidėti prie atšilimo mažinimo.

Mokyklos inf.