Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2023“. Šio projekto tikslas padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Organizatoriai kiekvieną mėnesį komandas kviesdavo į sveikatos užduočių kelionę, skelbdavo naujus iššūkius bei užduotis: „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“, „Nugalėti blogus įpročius galima tik šiandien, o ne rytoj“, „Kai sveikas maistas – nereikalingas ir vaistas“, „Judėjimas gali pakeisti visus pasaulio vaistus, bet visi pasaulio vaistai negali pakeisti judėjimo“ ir kt. Vykdydami projektą vaikai vėrė vaisių iešmelius, skanavo sveikuolišką duonelę su daržovėmis, dėliojo mandalas lėkštėje iš vaisių ir daržovių, aptardami nuveiktus dienos darbus vakarais vaišinosi vaistažolių arbata. Mūsų darbas, atliktos veiklos ir pastangos buvo įvertintos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai kartu su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite tapo projekto III vietos nugalėtojais, iš Vilniaus parsivežėme diplomą ir puikų prizą. Šiame projekte dalyvavo 419 komandų, virš 19 tūkstančių dalyvių.
„Žiogelių“ komanda yra vieninga, sportiška, sveikuoliška ir linksma. Esame pajūrio vaikai, užgrūdinti  jūros vėjų, apdovanoti pušynų gaivaus oro, saulės spindulių ir puraus smėlio. Esame aktyvūs, sportiški, smalsūs ir viską suspėjantys. Kiekvieną rytą pradedame gera nuotaika, aktyvia mankšta ir savo komandos devizu:
Mes „Žiogeliai“, mes jėga
Esam draugiška šeima.
„Ąžuoliuko“ mes vaikai
Tad ir valgome sveikai.

Darželio inf.