Mažieji dvaro parko bičiuliai, mūsų, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, 3a klasės mokiniai su mokytoja R.Zulumskytė – Trumpenskienė, kiekvieną pavasarį dalyvauja puikiame edukaciniame renginyje „Sveiki sugrįžę, Kretingos Dvaro parko giesmininkai“, kurį organizuoja Kretingos muziejaus Gamtos skyriaus vedėja Jurgita Tertelienė.
Vaikai kartu su savo tėveliais, seneliais prigamino inkilų tiek varnėnams, tiek kitiems mažiesiems sparnuočiams. Su muziejaus darbuotojų pagalba inkilai sėkmingai buvo iškelti Dvaro parke. O, kad vaikščioti po parką būtų maloniau ir saugiau, atlikome ir gerą praktinį darbą – sudalyvavome nedidelėje talkoje. Mokiniai vienoje iš Dvaro parko teritorijų, šalia tvenkinio, surinko nemažai šiukšlių, tarp kurių daugiausia plastiko ir stiklo atliekos. Vaikai su įkvėpimu tvarkė aplinką, suprasdami, jog atlieka labai prasmingą ir svarbų darbą.

Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė,
pradinio ugdymo mokytoja