Gražų rugsėjo rytą, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos 3e ir 4e klasių mokiniai mokytis kitaip išvyko į Ventės ragą. Kelionė neprailgo, nes ne tik paplepėti, bet ir klausimus reikėjo persiskaityti. Užduotis lengvesniam žinių įsisavinimui paruošė mokytoja Reda Petrulienė ir būrelio „Gamtos draugai“ nariai. Ir ko tik nereikėjo sužinoti! Kur yra Ventės ragas, kas yra ornitologijos stotis, kokiu metų laiku žieduojami paukščiai ir pan. Būtų buvę nelengva, bet labai pagelbėjo gidas. O gidas nepaprastas – šiais metais daugiausiai pasaulyje paukščių sužiedavęs V. Eigirdas. Mokiniams buvo galimybė paglostyti ir paleisti sužieduotus paukščiukus – zylę, kielę, svilikėlį. Grožėjomės vaizdu į Kuršių marias iš Švyturio, taip pat apsilankėme muziejuje.
Po tiek įspūdžių vis dar linksmi, su dainomis, grįžome namo. Mokytis apie gamtą gamtoje visiems labai patiko.

Mokyklos inf.