Šaltas ir snieguotas sausis buvo tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams. Sniegas uždengė maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakino ir padarė sunkiai pasiekiamomis. Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos būrelio „Gamtos draugai“ jaunieji gamtininkai suskubo į pagalbą sparnuočiams. Mokiniai kartu su savo tėveliais įrengė įvairias lesyklėles.
Paukščių globa žiemą – tai buvo ne vien malonumas jaustis atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau pažinti patiems mūsų krašte žiemoti pasiliekančius paukščius. Taip jaunieji gamtininkai mokėsi gerumo, atsakingumo, stebėjo gamtą ir joje vykstančius procesus. 
Dėkojame jaunųjų gamtininkų tėveliams už pagalbą atliekant šį patyriminį darbą.

                                                                                                                                     Reda Petrulienė,
                                                                                                                                     pradinio ugdymo mokytoja