Mada nėra susijusi tik su drabužiais. Ji susijusi su idėjomis, su tuo kaip gyvename ir kas vyksta aplink mus. Šių idėjų vedami gruodžio 9 d. 5-8 klasių mokiniai susirinko į madų šou „Tvari mada“. Šį jau tradiciniu tapusį renginį organizuoja Mokinių taryba. Mokiniai džiugino savo spalvingomis, originaliomis, stilingomis kolekcijomis, kuriose atsispindėjo meilės gamtai ir tvarumo idėjos. Visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais, o išskirtiniais prizais – „Sagomis“ – komisijos sprendimu apdovanotos: 5b klasė – už didžiausias laiko investicijas, kuriant kostiumus, 6d klasė – už tvarumo idėją dabartinėse realijose, 7b klasė – už žavingą sugrįžimą iš praeities, 7e klasė – už kerinčią ekonominę klasę, 8a,b,c,d klasės – už ekologinį pėdsaką madoje, o „Didžioji Saga“ buvo suteikta 6c klasei – už įstabų tvarumą kolekcijoje.

Biologijos mokytoja Laima Razbadauskytė