Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė (vaikai, tėvai, mokytojai) balandžio 23 dieną dalyvavo Lietuvos valstybinių miškų urėdijos inicijuotoje akcijoje „Nacionalinis miškasodis 2022“. Miško sodinimas vyko Pašvenčio girininkijoje; ten nuo šiol oš vaikučių rankomis pasodinti medeliai. Netikėtai prapliupęs lietus nieko neišgąsdino ir mums pavyko pasodinti tikrai nemažai pušelių bei eglučių. Nors visi ir sušlapo, bet liko iki galo ir prisodino visą paruoštą miško plotą sodinukais.
Mūsų mokykla prisijungė prie Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) kasmetinės kampanijos „Globalinės veiksmo dienos 2022 m.“ Esame už švarią, žalią ir tvarią gamtą. Norime, kad žaliuotų miškai, džiugintų paukščių balsai, po pievas ropotų skruzdėlytės, boružėlės ir kiti mažyčiai vabaliukai, norime, kad visiems užtektų vietos mūsų planetoje, mūsų nuostabioje Žemėje. Na, o sodindami medelius prisidedame prie bioįvairovės išsaugojimo. Vaikai – nuoširdžiausiai geba ir mus, suaugusiuosius moko, kaip reikia rūpintis gamta. Tvari ateitis prasideda nuo mažiausių rankų
Ačiū, šauniesiems mūsų vaikučiams ir jų tėveliams už dalyvavimą miškasodyje, už nepakartojamas, jaukias ir be galo darbingas akimirkas.

Inga Krikštanienė,
Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos GMP koordinatorė
2022-04-23