Kaip ir kasmet, prasidėjus žiemai, atšalus orams, žemę užklojus pirmajam sniegui, mažieji Dvaro parko bičiuliai – 1a klasės mokiniai su mokytoja Rasa Zulumskyte-Trumpenskiene, bei muziejaus Gamtos skyriaus vedėja Jurgita Terteliene – skubėjo parko teritorijoje pakabinti lesyklas. Jas pripildė vaikų atsineštais skanėstais paukšteliams – įvairiais  grūdais, kruopomis, sėklomis, džiovintais vaisiais, riešutais, razinomis. Mažieji gamtos mylėtojai pasižadėjo visą žiemą periodiškai  lankyti lesyklas ir jas nuolat pildyti mūsų pačių paruoštu mišiniu. 
Ši, jau tradicine tapusi, veikla ugdo vaikų meilę gamtai, jautrumą, empatiškumą. Na o sparnuočiai, apsilankę tokiose turtingose Dvaro parko „kavinėse”, taip pat jausis sotūs, laimingi ir, tikėtina, su mūsų globa nesunkiai išgyvens šaltąjį žiemos periodą.

Pradinio ugdymo mokytoja
R.Zulumskytė-Trumpenskienė