Balandžio 18 ir 24 dienomis Panevėžio gamtos mokykloje organizuota kasmetinė, tradicinė mokinių konferencija „Aplinka ir aš“, finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės aplinkosaugos švietimo projekto. Konferencijoje buvo pristatyta 19 tyrinėjimo ir stebėjimo darbų. Mokiniai dalinosi savo patirtimi auginant mikrožalumynus ir gėles, prižiūrint mažuosius augintinius ir namų ūkio gyvulius, tyrinėjant medžiagų savybes ir pažįstant gamtą per fotoaparato objektyvą. Konferencijoje dalyvavo 32 mokiniai ir 7 Panevėžio miesto ir rajono mokyklų. Konferencijos dalyviams įteiktos padėkos ir dovanėlės. 
Džiaugiamės, jog vaikai turi galimybę gyvai pristatyti savo stebėjimus, pasidalinti idėjomis būsimiems tyrinėjimams. Pranešimai stebino, buvo informatyvūs ir įdomūs – net ir mokytojai sužinojo daug naujų dalykų.

Mokyklos inf.