Spalio 23–27 d.  Gamtosauginis komitetas pakvietė įstaigos bendruomenę dalyvauti Klimato savaitės  veiklose ir savo darbais prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Savaitę pradėjome  PU ,,Ežiukų“ grupės išvyka į  AB „Panevėžio specialusis autotransportas“. Vaikai apžiūrėjo įmonės teritoriją, susipažino kaip tvarkomos, rūšiuojamos atliekos.
Klimato savaitės metu įstaigoje organizavome respublikinę virtualią pedagogų kūrybinių darbų parodą  ,,Stilingas ruduo“.  Savo darbus pristatė 86  pedagogai iš 36 respublikos įstaigų. Prisirinkę rudens gėrybių, pasitelkę  fantaziją, pedagogai kartu su vaikais, vaikai ir jų tėveliai kūrė puošnias skrybėles, apsiaustus, skraistes, rudenines puokštes ir kitus aksesuarus. Kiekvienas turėjo galimybę ieškoti, atrasti, kurti, realizuoti pačius netikėčiausius sumanymus ir idėjas. Džiaugiamės ir pavykusia akcija ,,Padovanok darželiui perskaitytą knygą – išsaugok medį“ – įstaigai padovanota 101 knygelė.
Mūsų ugdytiniai per praktines veiklas aiškinasi kas yra gamtos ištekliai, mokosi juos tausoti. Draugiškumas aplinkai, gamtai – svarbi priežastis kūrybiškai panaudoti turimas priemones, prikelti jas antram gyvenimui.

 Gamtosauginio komiteto  pirmininkė Daiva Margelienė