IMG22017 m. gruodžio mėn. 7 d. ekologinio projekto „Aplinka – gamtos ir žmogaus kūrinys“ dalyviai, „Kuriu ir improvizuoju“ programos nariai bei jų vadovės Rasa Žemaitienė ir Milda Žemaitienė vyko į atvirų durų dieną Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Moksleiviams vyko praktinės studijos – mokymai, lankė objektus; kolegijos studentai, mokinius vedžiojo po mokyklą, pasakojo apie medieną, jos gaminius, supažindino su įranga.
Buvo pravesta paskaita apie gyvenimo prasmę ir kodėl mes esame tokie svarbūs šiame gyvenime. Praktinių užsiėmimų metu moksleiviai pasisodino pušį arba eglę, kurią parsivežė namo. Pedagogams dalyvavo seminare „Miškas ir kraštovaizdis“, kurio metu išklausė pranešimus „ Miško ekositemos miesto želdiniuose“ (lekt. I. Auželienė); „Bendruomenės veikla mokymo įstaigose“ (T.Gurskas); „Augalai žmogaus gerovei”, “Pažink savo aplink“, „QR kodas“ (lekt. V. Varnaitė-Milaknienė).
Atvirų durų dienos metu taip pat vyko ir parodos – konkurso „Žiemos puokštė“ atidarymas. Savo kūrybinę eglutę pristatė ir mūsų mokyklos 8c klasės mokinė Eva Mikalauskaitė (darbo vadovė dailės mokytoja Milda Žemaitienė).

Gamtosauginio komiteto inf.