Kiekvieną pavasarį gimnazijoje organizuojamos mokinių konferencijos gamtosaugine tema. Šiais metais vyko 6,7,8 ir 11 kl. konferencija tema „Kelionė, veiksmas, ekologija“. Šiam renginiui buvo ruoštasi iš anksto: atliekamas tyrimas „Kiek mums svarbi ekologija?“ Konferencijoje pristatyti 5 pranešimai: „Kiek mums svarbi ekologija“, „Keliai ir energetinė sistema“, „Kelionės analizė“, „Stebėjimai ir eksperimentai“, „Sostinės iš aukštai“.
Džiaugiamės, kad vėl galėjome atgaivinti keliones į kitas šalis ir dalintis gerąja patirtimi. 6-8 klasių mokiniai lankėsi Varšuvoje. Jie ne tik turėjo ekskursijas po senamiestį, bet ir atliko įvairias veiklas ir tyrimus objektuose, stebėjo miesto švarą, tvarką, žmonių saugumą.
Mums svarbi aplinka, kurioje gyvename, vietovės, kuriose lankomės ar lankysimės, rūpi bet kuris žemės kampelis. Kad ir ką veiktume, kur keliautume, dirbtume ar atostogautume, visada prisiminkime, kad tik nuo mūsų priklauso pasaulio ateitis, žemės švara, oro gaiva ir laimingas gyvenimas.

Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojos
Rasa Šimaitienė ir Laima Pyragienė