Kalėdos – gražiausios metų šventės. Stebuklų ir gerų darbų metas. Šiemet jos kitokios: tylios, ramios, bet labai laukiamos… Panevėžio lopšelio – darželio „Draugystė“ Gamtosauginis komitetas pakvietė respublikos ikimokyklines įstaigas dalyvauti virtualioje vaikų, pedagogų ir ugdytinių tėvelių kūrybinių darbų parodoje „Kalėdinių nykštukų pasakėlės“.
Pasiūlėme sukurti Kalėdinius Nykštukus, panaudojant antrines žaliavas, gamtinę medžiagą, buitines atliekas. Kad Nykštukams ir vaikams būtų smagiau laukti Kalėdų, kvietėme kurti ir pasakėles. Parodoje dalyvavo 25 respublikos įstaigos iš įvairių rajonų ir miestų, pateikta virš 50 darbų. Nykštukai keliavo miškais, susirado draugų, darė gerus darbus, išdykavo, saugojo gamtą. Padėjo Kalėdų seneliui ruošti dovanas ir jas dalinti, rūpinosi miško žvėreliais.
Džiaugiamės įgyvendinę gausybę kūrybinių idėjų. Prieš miegą skaitėme Nykštukų pasakėles ir saugiai laukėme Šv. Kalėdų.
Kalėdines pasakėles galite rasti Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“internetinėje svetainėje www.darzelisdraugyste.lt. Gamtosauginės mokyklos puslapyje.

PU mokytoja Eglė Adomaitienė