Vai ir atbėga baikštus elnelis leliu kalėda, kalėda.
Baikštus elnelis devyniaragis leliu kalėda, kalėda…

Atbėgo du elneliai į Šiaulių „Spindulio“ ugdymo kiemelį ir atnešė Kalėdų dvasią į kiekvieno širdelę. Šių metų švenčių laukimas buvo ypatingas. Adventiniu laikotarpiu mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai pynė vainiką ir puošė tik gamtai draugiškomis dekoracijomis, kurias patys gamino. Nepirkome papuošimų ir lauko eglutei – dabinome savo rankomis darytais žaisliukais iš gamtinės medžiagos. 
Žaisliukų užteko ir Šiaulių miesto erdvėms puošti. Įstaigos mokiniai papuošė Šiaulių Vyskupijos Pastoracinio Centro kieme stovinčią eglutę. Darnių Kalėdų idėją skleidėme organizuodami respublikinę parodą „Kalėdinė puošmena eglutei“.
Kai lauki – ateina, kai tiki – įvyksta… Patys didžiausi stebuklai – mūsų širdyse !

Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro informacija