DSC_0Rugsėjo 16 – 22 d. visoje Europoje minima judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Šios iniciatyvos tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai, žmonių sveikatai, bet ir raginti gyventojus prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Skatinant aktyvias veiklas, siekiama išspręsti fizinio aktyvumo, antsvorio ir nutukimo problemas bei gerinti visuomenės tiek fizinę, tiek psichinę gerovę.
Minint šią akciją Kretingos raj. Grūšlaukės pagrindinėje mokykloje, rugsėjo 20 d. kūno kultūros mokytojas Marius Rudys ir sporto klubo „1 Grušlaukė“ vadovas Leonas Jazbutis mokyklos teritorijoje vykdė kroso bėgimo varžybas. Judumo savaitės kulminacija – rugsėjo 22-oji – „Diena be automobilio“. Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai susipažino kaip pagal kelių eismo taisykles reikia važiuoti dviračiu.

Gamtosauginio komiteto inf.