Išklausę įdomios pamokos apie inkilus, jų gamybą, įvairovę bei priežiūrą, mažieji Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos gamtos mylėtojai, nieko nelaukę, pavasariniame inkilų gamybos projekte aktyviai paragino dalyvauti savo šeimų narius. Per kelias savaites 1a ir 2c klasių (mokytojos R. Zulumskytė-Trumpenskienė bei N. Meškauskienė) mokiniai pagamino net 14 inkilų įvairiems dvaro parke apsistosiantiems ir perėsiantiems paukščiams.
40 paukščių dienos (kovo 10 d.) proga pradinukai, nešini savo kūrybiniais darbais atkeliavo į Kretingos muziejaus dvaro parką, kur mus pasitiko Gamtos skyriaus vedėja J. Tertelienė bei muziejaus darbuotojai, padėję iškelti inkilus. Kiekvienas mažasis dvaro parko bičiulis įsiminė konkretų parko medį, kuriame buvo iškeltas jo inkilas. Vaikai pasižadėjo pavasarį lankytis parke ir stebėti, kokie sparnuočiai įsikūrė jų pagamintuose inkiluose. Jaunieji gamtininkai už dalyvavimą šiame pavasariniame projekte buvo apdovanoti spalvingais dvaro saldaininės saldainiais bei padėkos raštais.

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytoja
Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė