Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje lapkričio 6/9 dienomis vyko smagios ir prasmingos veiklos lauke. Kaip ir kasmet prisijungėme prie Aplinkosauginio švietimo fondo (Foundation for Environmental Education – FEE) pasaulinių veiksmo dienų renginių, kurios vyksta rudenį ir pavasarį. Mokyklos bendruomenė tvarkė aplinką, nes kieme auga virš 80 medžių, krūmų ir krūmelių, tai tikrai darbo, žaismingų užsiėmimų turi visi – ir maži, ir suaugę. Vaikai žaidė įvairiausius žaidimus su rudeniniais lapais, juos tyrinėjo, rinko ir nešėsi į grupes būsimiems kūrybiniams darbeliams. Na, o lauke kiekviena grupė sukūrė gražius gamtosauginius kreipinius bei palinkėjimus gamtai, žemei, pasauliui. Dėliojo žodžius „žemė“, „gamta“, „saugok“, „taupyk“, „bus švara“.
Pasidžiaugėme ne tik gamtosauginiais kreipiniais, bet vaikų bei mokytojų kartu sukurtais gamtos paveikslais. Gamta mums dovanoja, o mes jai padėkojame. Tvarkydami, tyrinėdami ir kartu žaisdami mokomės saugoti ir tausoti gamtą.

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokytoja Inga Krikštanienė
2023-11-09