Pavasaris – ne tik gamtos atsinaujinimas, bet ir proga gyventojams iš naujo įvertinti savo vartojimo įpročius. Panevėžio lopšelio-darželio ,,Draugystė” Gamtosauginis komitetas pakvietė bendruomenės narius prisijungti prie akcijos „SUGEDO? NEBEREIKALINGAS? NEIŠMESK, O ATNEŠK“.
Elektroninės atliekos sparčiai augantis atliekų srautas visame pasaulyje, todėl skatindami tvarumą ir atsakingą vartojimą, kvietėme Aukštaičių – Žemaičių mikrorajono gyventojus, įstaigos bendruomenės narius nebereikalingus elektronikos ir buitinės technikos prietaisus atnešti į įstaigą. Apie akciją paskelbėme įstaigos internetinėje svetainėje, grupių Facebook paskyrose, iškabinome skelbimus namų laiptinėse.
Bendruomenės nariai nešė nebereikalingus elektronikos prietaisus: ausines, kompiuterių peles, plaukų džiovintuvus, telefonus. Iš sandėliukų tempė sugedusius ir moraliai pasenusius šaldytuvus, televizorius, kompiuterių monitorius. Nebetinkamų naudoti baterijų surinkome net 127 kg.
Tinkamas elektronikos atliekų tvarkymas ir perdirbimas yra būtinas, siekiant sumažinti jų neigiamą poveikį aplinkai ir taupant vertingus gamtos išteklius.

Gamtosauginio komiteto pirmininkė Daiva Margelienė