Sakoma, kad sveikata – didžiausias turtas. Tai suprasdami, gruodžio 28 dieną pradinių klasių mokiniai ir mokytojai rinkosi į edukacinį užsiėmimą „Paslaptingas bičių pasaulis“, kurį vedė bitininkų bendruomenės „Midutis“ narė Vilma Grekštienė. Edukaciją pradėjome nuo pažinties su bitėmis, jų gyvenimu. Mokiniai susidomėję klausėsi apie bičių šeimos gyvenimą, sužinojo, kad viena bitelė per savo gyvenimą prirenka tiek nektaro, kurio užtenka pagaminti vos 1/12 šaukštelio medaus. Bičių avilyje gyvena  nuo 20000 iki 60000 bičių, o medaus galiojimo laikas labai ilgas. Mokiniai susipažino su bičių nameliu ,,aviliu“, galėjo pamatyti ir paliesti korius.                                                                            
Turbūt niekam ne naujiena, kad medus naudojamas, norint sušvelninti infekcijų sukeltus peršalimo simptomus, sėkmingai kovoja su koronaviruso ląstele, kitomis peršalimo ligomis. Be to medus savo sudėtyje turi ne tik daug cukraus, bet ir mineralų, vitaminų, kurie lemia priešuždegimines, antibakterines, antivirusines savybes. O norint stiprinti savo sveikatą vartoti galime bičių duonelę, žiedadulkes, bičių pikį. Nuostabus produktas yra bičių pienelis. Visus šiuos produktus mokiniai paragavo ir išsirinko labiausiai patikusį. O kiek džiaugsmo buvo kai mokiniai galėjo ,,pasimatuoti“ bitininko rūbus, sukti medų medsukiu, pamatyti dumples,  paragauti net 17 rūšių medaus, korinio medaus, bičių duonelės. Edukacijos pabaigoje mokiniai aptarė koks medus populiariausias, atsakė į klausimus apie bites ir jų produktus, apie bičių naudą žmogaus sveikatai,  o už puikias žinias buvo apdovanoti prizais ir dovanėlėmis.

Rima Smirnovienė,
pradinių klasių mokytoja metodininkė