Spalio mėn. 14 dieną Palangos darželyje „Ąžuoliukas”, kaip ir kasmet. nuaidėjo derliaus šventė ,,Rieda dunda moliūgėliai”. Padedant tėveliams, šiemet į įstaigą tėvelių moliūgėlių pririedėjo labai daug. Visiems užteko veiklos: vaikai su mokytojomis pjaustė moliūgus, skanavo, vėrė vėrinukus, skaičiavo sėklas. Tėveliai, mokytojai su vaikais ne mažai pastangų įdėjo kol buvo sukurti įspūdingų nuotaikų moliūgai, kurie papuošė lauko įstaigos erdves.
Visus į gražų būrį susirinkti ir kartu smagiai atšvęsti savo gimtadienį sukvietė „Moliūgas“ – ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Stončienė. Visų grupių vaikai, smagiai nusiteikę ir pasipuošę įvairių daržovių karūnomis, su puikia nuotaika skubėjo sveikinti daržo karalių. Kiekviena grupė, padedant meninio ugdymo mokytojai Nijolei Petrauskienei, stengėsi kuo išradingiau pristatyti savo pasirinktą daržovę, ją apibūdinti dainomis kaip reikalingiausią ir daugiausiai turinčią vitaminų. Šventės kaltininkas visoms pasirodžiusioms daržovėms įrodinėjo, kad jis yra pats didžiausias vitaminų šaltinis, bet vėliau nusprendė, kad visos daržovės yra labai reikalingos.
Į moliūgo puotą atskubėjo ir margaspalvis ,,Rudenėlis” – priešmokyklinio ugdymo mokytoja Salomėja Dobromilskienė, kuri kartu su vaikais žaidė, šoko, dainavo, klausėsi lietučio barbenimo, „šlavė“ lapus.
Rudenėlio šventę vainikavo „Lietutis“ – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė, nudžiuginusi vaikus spalvingų burbulų šou. Vaikai linksmai ir aktyviai praleido laiką, patys galėjo pabandyti padaryti ne tik mažus, bet ir didelius muilo burbulus bei šventės pabaigoje pasivaišinti moliūgo vėrinukais.
Ši šventė padėjo vaikams geriau suprasti koks nuostabus yra ruduo, pasižymintis savo nepaprastu grožiu ir derliumi.

Raimonda Vainorė,
Palangos lopšelio – darželio ,,Ąžuoliukas” ikimokyklinio ugdymo mokytoja