Kretingos raj. Darbėnų gimnazijos Gamtosauginis komitetas ir akcijos iniciatorė pedagogė Edita Gliožerienė nuoširdžiai DĖKOJA VISIEMS, prisidėjusiems prie akcijos renkant žaliavas apkasų žvakėms gaminti, kurios atšalus orams itin reikalingos Ukrainos kariams, o taip pat ir be elektros likusiems gyventojams. Panaudotos metalinės skardinės bei parafinas ir vaškas, kurio surinkome 107 kg. perduotos labdaros ir paramos fondui „Safe Haven“, kurio savanoriai organizuoja apkasų žvakių gamybos dirbtuves.
Ukrainos kariams labai reikalingos ne tik žvakės, bet ir šiltos kojinės, todėl pakvietėme visus Darbėnų gimnazijos bendruomenės narius ir miestelio gyventojus, kurie moka ir gali, numegzti ir padovanoti kojines. Skatiname bendruomenės narius atnešti nebereikalingus šalikus, megztinius, kuriuos gamtosauginio komiteto nariai išardys ir siūlus perduos Darbėnų miestelio mezgėjoms.

Gamtosauginio komiteto inf.