Balandį prasidėjus augalų žydėjimui, mūsų progimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Lina Martinkienė trečių klasių mokiniams vedė užsiėmimus tema „Medus – sveikatos šaltinis“.
Pamokos metu mokiniai sužinojo naudingos informacijos apie bites ir jų gaminamą produktą – medų, patį gamybos procesą ir net paragavo kelių rūšių medaus. O užsiėmimų pabaigoje, taikant dailės terapijos metodą, kuris padeda atsipalaiduoti ir gerina psichikos sveikatą, spalvino mandalas. 
Balandžio 24 d. 1b klasės mokiniai, kartu su savo mokytoja Dovile Zabure, vienai dienai visi tapo keliautojais. Jie miesto žemėlapio pagalba keliavo apžiūrėti Kretingos miesto lankomiausių objektų: Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios ir Žiemos sodo. Pirmokai ruošėsi iš anksto, tad iš vakaro nusipiešė vieną iš minimų vietų. Bekeliaudami mokinukai turėjo įveikti paruoštas „Keliautojo užrašuose“ užduotis: išsiaiškinti objektų pavadinimus, atsakyti į pateiktus klausimus, susipažinti su žiemos sodo statymo ypatumais. Džiugu, kad vaikai edukacijos metu pramoko skaityti žemėlapį, rasti objektus bei sužinojo įvairių naujų dalykų.

Progimnazijos inf.