Spalio mėn. pab. – lapkričio mėn. pradžia mūsų mokykloje pasižymėjo aplinkosauginių veiklų gausa. Spalio mėnesio pab. 7,9,10 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Tegul žydi Lietuva – tegul žydi mūsų mokykla“. Mokiniai pertraukos metu sodino krokų svogūnėlius mokyklos kiemelyje – gėlyne. Nuotaiką jiems palaikė besišypsanti saulutė. Tikime, kad jie visi pavasarį išskleis savo įvairiaspalvius žiedus!
6a, 6b ir 7a klasės mokiniai kartu su auklėtojomis Stase Bakaitiene, Inga Juškiene ir Nijole Misiukoniene tvarkė Rasų kapines. Prisijungėme prie Vilniaus Senųjų Rasų ir Bernardinų kapinių tvarkymo akcijos 2019.
Kaip įprasta, Pasaulinių veiksmo dienų metu tvarkėme savo mokyklos teritoriją: grėbėme lapus, ravėjome gėlynus. Lapkričio 6 d. 7a klasėje vyko tėvų – vaikų susirinkimas ( klasės valandėlė) . Moksleiviai savo tėveliams papasakojo apie plastiko, plastikinių maišelių žalą gamtai. Vaikai padovanojo moksleivių pasiūtus medžiaginius maišelius susirinkimo dalyviams ir skatino saugoti gamtą bei mažinti plastikinių maišelių vartojimą.
Lapkričio 7-ą dieną aktyviausi Gamtosauginių mokyklų programos dalyviai pradinių klasių moksleiviams pasakojo apie plastiko, plastikinių maišelių žalą, rodė skaidres bei filmukus apie gamtosaugą.
Aktyviausiems klausytojams dovanojo daugkartinius maišelius.
Panaši šviečiamoji akcija lapkričio 11- 12 d. buvo surengta 6,8,9,10 klasių moksleivius. Gamtosauginio komiteto nariai moksleiviams rodė skaidres, pasakojo apie plastiko žalą gamtai, apie žmogaus neatsakingumą ir vartotojišką požiūrį.

Gamtosauginio komiteto inf.