Sausio 30 – vasario 6 dienomis Mažeikių lopšelyje-darželyje buvo organizuojama akcija „Skanios dovanos žvėreliams ir paukšteliams“, kurios tikslas – padėti miško žvėrims ir paukščiams įveikti žiemos negandas, atkreipti dėmesį į laukinių gyvūnų globą žiemos laikotarpiu, ugdyti vaikuose meilę ir atjautą gamtai. Darželio bendruomenė: vaikai, tėvai, pedagogai, įstaigos darbuotojai visą savaitę į darželį nešė įvairias gėrybes ir skanėstus paukšteliams ir žvėreliams. Džiaugiamės surinktų gėrybių gausa ir įvairove.
Pasikvietę į įstaigą Mažeikių girininkijos girininką Artūrą sužinojome, kaip sekasi miško žvėrims žiemą, koks gyvūnas kokį maistą mėgsta. Iš už krūmo atstriksėjęs „kiškis“ pasakojo, kaip nori valgyti visi žvėreliai, kokie jie bus laimingi pamatę tiek daug įvairių gėrybių. Kartu su girininku ir kiškeliu sudėjome visas gėrybes į automobilį ir su nekantrumu laukėme, kol jos pasieks mišką.
Labai džiaugiamės sėkmingai įgyvendinta akcija, kurios dėka padėjome žiemojantiems paukšteliams ir žvėreliams išgyventi žiemą. Vaikai ugdėsi meilę, pagarbą, rūpestingumą, pareigingumą gamtai.

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja,
Gamtosauginio komiteto  pirmininkė Dainora Ružauskienė