20170327_135857.resized2017 m. kovo 27 d. vyko vieninga akciją „Paukščiai grįžta namo 2017“, kurią organizavo Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos.
Kazlų Rūdos pažintiniame miško take rinkosi savivaldybės ugdymo įstaigų „Jaunieji miško bičiuliai“ nariai ir vadovai. Visoje respublikoje 13 val. vyko inkilų kėlimo akciją, kurią Kazlų Rūdoje inicijavo Kazlų Rūdos miškų urėdauja.
Šios akcijos tikslas – įprasminti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, skatinti pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir burti bendruomenes prijaučiančias miškui ir miškininko profesijai. Taip pat vyko floristinių paveikslų konkursas, o išrinktas paveikslas bus pristatytas akcijos baigiamajame renginyje kovo mėn. 31 d.
Gražiais darbais pasitikome paskrendančius paukščius.

Rasa Žemaitienė,
Kazlų Rūdos pagrindinės direktoriaus pavaduotoja ugdymui