Spalio mėn. 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Giniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5 – 8 klasių mokiniai, kartu su mokytojomis R.Žemaitiene, K. Zeidenbergiene dalyvavo akcijoje „Miško choras“ Kazlų Rūdos STIHL virvių parke.
Kartu kėlėme inkilus su gamtininku Selemonu Paltanavičium, ornitologu – aukštalipiu Dariumi Musteikiu, klausėmės įdomaus pasakojimo apie inkilus ir paukščius.
Kazlų Rūdos STIHL virvių parke, šalia pakabintų inkilų, pastatyti stovai su lentelėmis. Nuskenavus lentelėse pateikiamus QR kodus, galima sužinoti įvairios informacijos apie šiuose inkiluose galinčius įsikurti paukščius bei gyvūnus, o taip pat ir įdomiau vesti integruotas pamokas gamtoje.

Rasa Žemaitienė,
Gamtosauginių mokyklų koordinatorė
                                                             Prano Dovydaičio progimnazijoje