Ankstyvieji vaikystės metai yra svarbus laikas, norint vaiką išmokyti saugoti Žemę, supažindinti su ekologija ir aplinkosauga. Vaikus geriausia mokyti darbais, kuriuos dėl planetos išsaugojimo darome mes patys.
Darželio kieme pavasario ženklų nedaug – pasimatė medžių pumpurėliai, vaikai stebėjo inkilus ir sulaukėme parskridusių varnėnų, bet žolytė dar neprabudo ir gėlytės nežydi. Žemės dienos proga nutarėme pradžiuginti darželio gėlynus ir pieveles, paprašyti saulutės daugiau sušildyti Žemę, kad greičiau ateitų tikrasis pavasaris.
Iš buitinių atliekų pagaminome gražių gėlių – kiekviena grupė vis kitokių, kad pieva būtų įvairiaspalvė. Kovo 20 dieną visi susirinkome prie darželio nešini dirbtiniais žiedais, vaikai palinkėjo Žemei žydėti, žaliuoti, pasižadėjo ją saugoti ir globoti.

Ramutė Gruzbarzdienė,
Telšių lopšelio – darželio „Žemaitukas“
Gamtosauginio komiteto pirmininkė