Lapkričio mėn. 14 dieną, atvėsus orams, Ukmergės vaikų lopšelio – darželio ,,Eglutė“ trijų priešmokyklinių grupių ugdytiniai vyko į Anykščius ir dalyvavo edukacinėje programoje ,,Arbatos Magija“. Žolininkas Ramūnas Daugelavičius dar labiau pagilino vaikų žinias apie vaistinius augalus ir jų naudą žmogui, supažindino su įvairiomis vaistažolėmis. Ugdytiniai ragavo erškėčių ir šermukšnio uogas, maltas pienių šaknis, uostė, kas labiau kvepia: uogos ar žiedai? Žolininkas iš įvairių uogų, žiedų, lapų, vaisių, šaknų, kartu su vaikais kūrė arbatos receptą. Visi vaikai sugalvojo ir į arbatos receptą ir sudėjo savo svajones. Paruošta arbata buvo pavadinta ,,Svajonė“. Išrinkti „Arbatos Karaliai“ pilstė į indelius arbatą ir vaišino savo draugus. Vaikai ne tik gėrė arbatą, bet ir prisiminė savo svajones, kurios tikisi, kad išsipildys.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Birutė Lukošienė