IMG_201804Balandis vadinamas tvarkos ir švaros mėnesiu. Pavasario pradžia, grįžtanti šiluma ir pirmieji žiedai teikia gerų emocijų ir išskirtinių akimirkų gamtoje. Kiekvieną pavasarį organizuojama visuotinė talka ,,Darom“, kuri išjudina kiekvieną žmogų, neabejingą aplinkos grožiui ir švarai. Balandžio 26 d. prie šios iniciatyvos kurti gražesnę aplinką prisijungė ir Palangos lopšelio -darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė. Su gera nuotaika rinkosi talkininkai nešini darbo įrankiais: šluotomis, kastuvais grėbliais.
Tėveliai, darbuotojai tvarkė plyteles apie smėlio dėžes, dažė sportinius įrenginius, rovė senus vaiskrūmius, sukasė daržo lysves. Mamos plušėjo gėlynuose, švarino gyvatvores, aikšteles. Kartu su tėveliais, pedagogais darbavosi ir vaikai: vieni grėbė, rinko šiukšles, kiti su mamomis sodino našlaites.
Po darbų džiaugėmės švaria ir išpuoselėta įstaigos aplinka, gėlynais pražydusiais įvairiaspalviais našlaičių žiedais. Pamatėme, kad bendromis pastangomis galima daug nuveikti, o kartu ir stiprinti šeimos bei darželio bendradarbiavimą, darantį teigiamą įtaką vaiko sėkmei. Manome, kad visi įsijungę į talką, o ypač mažieji darželinukai mokės prižiūrėti aplinką ir vertins kitų žmonių darbą. Po talkos visi susirinkę vaišinosi pyragėliais bei šilta arbata.

Zita Paulikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui