Rugsėjo 28 – spalio 2 dienomis Ukmergės lopšelyje – darželyje „Eglutė“ vyko sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Mažųjų judėjimo džiaugsmas“, padovanojęs vaikams daug teigiamų emocijų. Sporto savaitė prasidėjo renginio atidarymu „Aš ir tu sportuokime kartu“. Stengdamiesi nemaišyti vaikų srautų, visų grupių judėjimo aikšteles pažymėjome vėliavėlėmis, vėjo malūnėliais ir pan. Kadangi lopšelį – darželį „Eglutė“ lanko labai daug mažų vaikų, mokytojos turėjo labai pasistengti, kad vaikams iš tiesų būtų įdomu ir vaikai ne verktų, o noriai dalyvautų judėjimo savaitėje. Todėl mokytojos tapo aitvarais, klounais, šviesoforais, vilkais, lapėmis, meškomis, pepėmis, ežiukais, pelytėmis, fėjomis ir t.t. Kiekvieną savaitės dieną, pagal mokytojų sugalvotą scenarijų, vaikai žaidė su spalvotais kamuoliukais („Pepės kamuoliukų loto“, „Rieda rieda kamuoliukas“, „Kamuoliukas greituoliukas“), „vairavo“ mašinėles („Mažos mašinėlės man labai patinka“, „Mano draugas šviesoforas“, „Mašinėlę aš turiu“, „Judam, krutam ir vairuojam“, „Spalvotų mašinėlių šėlsmas“). Vaikus džiugino Fėjos parašiutas, muilo burbulų fiesta, Aitvarėlio linksmadienis. Vyresniųjų grupių vaikai baigiamajame renginyje noriai išbandė darželiui dovanotus paspirtukus.
Savaitės renginiuose dalyvavo apie 200 vaikų ir apie 45 suaugusieji (darželio darbuotojai, mamos, tėčiai, seneliai). Suaugusiųjų atsiliepimai apie renginius buvo labai geri. Džiugu, kad dvi grupės į savo renginį, kaip veikėjus, o ne tik kaip žiūrovus, įtraukė ir tėvus. Baigiamajame renginyje „Nuo mankštos iki medalio“ mažųjų vaikų grupės gavo po sviedinuką, o vyresniųjų ir viduriniųjų grupių vaikai buvo apdovanoti medaliais.

Darželio inf.