Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamta nudažo žemės paklotą įvairiausiomis spalvomis bei padovanoja mums įvairiausių rudens gėrybių. Tai metas, kai pasitelkus savo fantaziją, išmonę galima sukurti įvairiausius rudeninius – meninius darbelius.
Rugsėjo mėn. 23 d. – spalio mėn. 3 dienomis Mažeikių lopšelyje – darželyje „Gintarėlis“ vyko paroda „Skrybėlės ir skėčiai iš rudens gėrybių“. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, pedagogais. Tėveliai buvo raginami leistis su savo vaikais į trumpą kelionę po parką, mišką ar savo kiemą rinkti rudens gėrybių ir jomis puošti skrybėles ir skėčius. Sukurti vaikų ir tėvelių darbeliai iš įvairiausių rudens gėrybių, nustebino visus savo kūrybiškumu, išradingumu bei meniškumu. Nuostabūs skėčiai ir skrybėlės rudeniškomis spalvomis papuošė darželio vidaus ir lauko erdves, kuriais žavisi ne tik vaikai ir jų tėvai, bet ir visa darželio bendruomenė bei atėję svečiai. Dėkojame tėvams už kūrybiškumą, aktyvų dalyvavimą parodoje bei galimybę pasidžiaugti rudens spalvų žaismu. Džiaugiamės pasiektu rezultatu – kūrybinis darbas suartino, sustiprino vaikų, tėvų ir pedagogų tarpusavio ryšį.

Mokytoja Dainora Ružauskienė,
mokytoja Inga Miniauskienė