4 269.resizedNors už lango jau pavasaris, trumpam norisi prisiminti žiemą ir pasidžiaugti pirmokų rūpestingumu. Dar prieš Kalėdas prie progimnazijos Gedimimo g. korpuso buvo pakabintos 4 lesyklėlės. Taip 1f klasės mokinukai nusprendė padėti alkstantiems paukšteliams. Vaikai nešė į lesyklėles ir trupinukus, ir grūdus. Lesyklėles pagamino pirmokų Mato Mikalausko, Ugnės Petrusevičiūtės, Paulinos Sladkevičiūtės ir Irūnos Kolupailaitės tėveliai. Ačiū jiems.
Dar labai norisi pasidžiaugti, kad prie šios mūsų akcijos prisidėjo 4c klasės mokiniai ir jų mokytoja Rūta Dumbliauskienė. Jie paukšteliams parūpino ne tik grūdų, bet vaišino ir saulėgrąžomis. Smagu, kad pirmokai gali mokytis ir imti pavyzdį iš vyresniųjų draugų.

Jūratė Šimienė,
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos pradinių klasių mokytoja