20180426_11„Tie, kas nors vieną kartą akis užvertę į šakomis dangų remiantį medį, matę pavasarį po ką tik nulijusio lietaus išsiskleidusį gėlės žiedą, žydinčiame vasaros lauke besidarbuojančias bites, skruzdėlę, į skruzdėlyną skubančią su, rodos, jos jėgoms per sunkia našta, negali nė akimirkai suabejoti gamtoje egzistuojančia harmonija ir jos grožiu“ (Humanitarė Dalia Cidzikaitė).
Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos – daugiafunkcio centro 7–10 klasių mokiniai, mokytojos Dalia Bružienė, Stasė Baužienė, Modesta Mockutė, mokyklos direktorė Petronėlė Jocienė, bendradarbiaudami su Grūšlaukės girininkija, 2018-04-26 dieną sodino miško kirtavietėje eglių ir juodalksnių sodinukus. Geranoriškai, nuoširdžiai dirbant komandoje, buvo pasiektas puikus rezultatas – 1,3 ha plote pasodinta 3400 sodinukų. Šaunuoliai! Mūsų mokyklos darbščiaisiais talkininkais labai didžiuojamės.
Po sunkaus, bet prasmingo darbo susirinkome miško poilsio zonoje, kurioje, smagiai šnekučiuodamiesi, dalindamiesi įspūdžiais ir mintimis, vaišinomės keptomis ant laužo dešrelėmis. Nuoširdžiai dėkojame Grūšlaukės girininkui Ignui Kripui už suteiktą galimybę prisidėti prie gamtos bioįvairovės išsaugojimo.

Gamtosauginio komiteto inf.